Access Facelift™

Čo vám napadne, keď sa povie facelift? Krása, vrásky, bolestivé zákroky?
Čo ak to, ako vyzeráme, vieme ovplyvniť aj ináč ako klasickou medicínou? A čo keby sme spolu s vonkajším vzhľadom mohli vyriešiť aj iné „problémy“?
Čo keby tvár bez vrások, žiarivý, zdravý vzhľad bol otázkou voľby?

Hovoríme mu Facelift – aj keď účinky nie sú len na tvári, ale na celom tele. Tým pádom dochádza k zvráteniu príznakov starnutia na tvári aj na tele.
Vďaka tejto technike sa budete cítiť ľahší, uvoľnenejší, Vaša tvár bude rozžiarenejšia. Pravidelným prijímaním tohoto telesného procesu uvidíte viditeľné zmeny. Pomáha aj pri akné a iných kožných problémoch. Access Energetický Facelift je účinný aj pri problémoch s dýchaním, ovplyvňuje imunitný systém, klienti udávajú zlepšenie problémov so štítnou žľazou, zubami, zapálenými dutinami, skoliózou,spánkom. Je to jemný proces, ktorý je prínosom pre celé telo. Počas sedenia spúšťame aj verbálne procesy, ktoré menia náš postoj k sebe samému, vlastnému telu. Vyberiete si pre seba sebavedomie, spokojnosť, ľahkosť, krásu, zdravie?
Odlišuje sa od ostatných možností v tom, že sa správa jemnejšie, láskavejšie, ohľaduplnejšie k vám a vášmu telu.

Je vhodný pre každého, kto je otvorený alternatívnym riešeniam, rád sa hýčka, relaxuje a dožičí sebe a svojim blízkym jemnú a účinnú starostlivosť.
Access Energetický Facelift™ si obľúbili aj kozmetičky, ktoré ho pridali do svojej ponuky v salónoch, omladzovacích či relaxačných centrách.

Dovoľte si zmeny vo svojom živote, nech Vašu vnútornú krásu vidieť aj na Vašej tvári.

Viac info aj v tomto videu s českými titulkami na Youtube 😉