Termíny kurzov

Čo je ešte možné, čo ste doteraz nevedeli?

Príďte sa naučit techniky pre Vás, Vašich milovaných alebo pre Vašich klientov. Dovoľte si možnosť voľby v oblastiach Vášho života, kde sa chcete posunúť ďalej. Alebo možno len rozpustiť staré zranenia a bolesti. Možno netreba ísť ďalej, ale bližšie. K sebe.

Dajte možnosť voľby zažiť skrz Vás aj ďalším úžasným ľuďom, ktorí s[ svami, chcú k Vám prísť a tvoriť s vami nádherné veci.

Čo v mojom živote mi už neslúži a môže odísť? Čo môžem ešte vytvoriť, čo doteraz nebolo možné? Aké možnosti mám pri zmene perspektívy?

Kurzy Bars® a Facelift vedie certifikovaná facilitátorka a úžasná žena Mgr. Erika Krátka Vrzoňová.

Sex za hranicami posudzovania s Fionou Cutts

Sex je jednou z najviac posúdzeovaných oblastí. Je to jednou z vecí, kde dostávame najviac zmiešané informácie – sex je zlý, nesprávny, špinavý, si príliš mladý/á, nemysli na to ešte, nedotýkaj sa toho, nie je to pre teba!

Fiona Cutts má v tejto téme úplnú ľahkosť a facilituje skrz tému s gráciou jej vlastnou. Viac o Fione na jej webe FionaCutts.com

Sedenia SOP® s Erikou

Na 15.3. sme si pre vás pripravili celodennú šnúru sedení SOP, stačí si vybrať termín. Aké ďalšie možnosti tu máte, o ktorých ste doteraz ani netušili?

 

Dátum Kurz Miesto Event FB Prihláška
15.3. Sedenia SOP® s Erikou Trenčín/online TU tel.
19.6. Intro Sex za hranicami posudzovania – Fiona Cutts Trenčín TU email
20.-21.6. Sex za hranicami posudzovania – Fiona Cutts

Trenčín

TU TU